پردیس شهید چمران تهران

فراخوان اولین دوره بین المللی «جایزه معلم»

در راستای معرفی و تکریم معلمان، مدرسان و مربیانی که در زمینه تعلیم و تربیت دستاوردهای شاخصی داشته‌اند و نیز شناسایی، معرفی و تقدیر از الگوهای برجسته معلمی که فعالیت‌های خلاقانه آموزشی، تربیتی و اجتماعی و اثرگذار دارند، بنیاد تعلیم و تربیت برهان فراخوان «جایزه معلم» را منتشر کرد.

 

علاقه مندان می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۳۰ آذر ۱۴۰۲ از طریق سایت جایزه به نشانی https://muallemprize.ir/ کسب اطلاعات تکمیلی و ثبت نام نامزد جایزه شوند. پس از انجام چند مرحله داوری، در بهمن ۱۴۰۲در مراسم اختتامیه برگزیدگان معرفی و تقدیر خواهند شد.

 

این جایزه در بخش‌های مختلف از جمله بهترین معلم، بهترین فیلم با مضمون آموزشی و تربیتی، بهترین خبر حوزه تعلیم و تربیت و … به برگزیدگان اهدا می‌شود.

تمامی معلمان، مدرسان و مربیانی که در زمینه تعلیم و تربیت افراد کمتر از ۱۸ سال فعالیت می‌کنند، می‌توانند نامزد دریافت جایزه معلم شوند. از طرفی همکاران فعال در مدارس، والدین و دانش‌آموزان می‌توانند در مسیر شناسایی، معرفی و تقدیر از معلمان و مربیان خلاق و فداکار، همراه «جایزه معلم» باشند.

 

گفتنی است؛ هم‌چنین «جایزه معلم» با مشارکت هنرمندان و اهالی رسانه به تولید و نشر آثار فاخر رسانه‌ای دربارهٔ معلم می‌پردازد.


نظرات کاربران