پردیس شهید چمران تهران

آیین استقبال از نودانشجومعلمان پردیس شهید چمران

صبح روز سه‌شنبه مورخ ۲۳ آبان ۱۴۰۲، مراسم استقبال از دانشجومعلمان جدید الورود پردیس شهید چمران در سالن اجتماعات برگزار شد. در این مراسم حجت الاسلام علیخانی؛ معاون محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان ابتدا در مورد اهمیت شغل شریف معلمی و حقوق دانشگاهیان در دوران دانشجویی سخن گفتند. ایشان در ادامه با محکومیت جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی به تبیین گستردگی این جنایات پرداختند. وی بیان داشت: «در دنیا نیروهای نظامی با نظامیان می‌جنگند و کشته می‌دهند اما نظامیان این رژیم غاصب از آنجایی که توان رویارویی با نیروهای حماس را ندارند، زنان و کودکان مظلوم غزه را می‌کشند.»

 

در ادامه مراسم دکتر اولی، سرپرست محترم مدیریت امور پردیس‌های استان تهران به مسائل و درگیری‌های روز منطقه در غزه و لزوم اهمیت دادن به این موضوع با توجه به روحیهٔ ظلم ستیزی به عنوان یکی از صفات با ارزش انسانی و اسلامی اشاره کردند. ایشان در پایان با توصیه به اینکه: «شما در آینده باید به دانش آموزان تان یاد دهید که عادل باشند، با ظلم مبارزه کنند و به دنبال حق و حق جویی باشند.» به سخنان خود خاتمه داد.

 

در پایان معاونان محترم پردیس شهید چمران به همراه دیگر مسؤولان این پردیس در خصوص حیطه وظایف کاری و اهمیت شغل معلمی نکاتی را متذکر شدند.


نظرات کاربران