پردیس شهید چمران تهران

آغاز تکمیل سامانه کارنامه سلامت

با توجه به اهمیت موضوع بهداشت و سلامت در دانشگاه فرهنگیان و لزوم نظارت بر سلامت جسم و روان دانشجومعلمان، مرحله اول تکمیل «سامانه کارنامه سلامت» برای دانشجویان ورودی ۱۴۰۲ آغاز می‌گردد. براین اساس ضروری است تمامی دانشجومعلمان مقطع کارشناسی پیوسته ورودی ۱۴۰۲، در بازه زمانی شنبه ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ لغایت شنبه ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ طبق مراحل زیر به «سامانه کارنامه سلامت» ورود نموده و بخش خوداظهاری و سوالات روان‌شناسی آن را تکمیل و ثبت نمایند. لازم است ذکر شود که با توجه به، بکارگیری پزشک و شروع معاینات پزشکی، ضروری است تمامی دانشجویان ورودی سال ۱۴۰۱ که هنوز سامانه کارنامه سلامت خود را تکمیل نکرده‌اند، هرچه سریع‌تر نسبت به تکمیل کارنامه خود اقدام نمایند. مع‌الوصف درخصوص ورود به سامانه توجه به موارد ذیل الزامی است:


۱- ورود به سامانه کارنامه سلامت دانشگاه فرهنگیان به آدرس health.cfu.ac.ir 
۲- درج کد ملی (بدون صفر) به عنوان نام کاربری و اعداد ۱۲۳۴۵۶ به عنوان کلمه عبور
۳-تغییر کلمه عبور اختیاری است.
۴-ورود به قسمت مدیریت پروفایل و تکمیل اطلاعات شخصی. (تمامی موارد ستاره‌دار و بارگذاری عکس پرسنلی (حجم آن از ۳۰۰ کیلو بایت بیشتر نباشد) باید حتماً تکمیل گردد)
نکته: به منظور قابلیت رهگیری کلمه عبور در صورت فراموشی، ضروری است تمامی دانشجویان نسبت به ثبت شماره تلفن همراه فعال و متعلق به خود اقدام نمایند.
* ورود به قسمت سؤالات روان‌شناسی و پاسخ به تمامی سؤالات
* ورود به قسمت پرونده‌های جسمانی (خود اظهاری‌ها) و پاسخ به تمامی سؤالات
* ثبت پاسخ‌ها و «پایان مرحله اول»

 

تذکر:
* پاسخ به سؤالات را با دقت و صداقت بیان نموده و مطمئن باشید کارنامه سلامت شما کاملاً محرمانه بوده و صرفاً جهت تجزیه و تحلیل‌های آماری و برنامه‌ریزی‌های حوزه بهداشت و سلامت جسم و روان استفاده خواهد شد.
* در صورت وجود هرگونه سؤال، پیشنهادات یا انتقادات خود را با شماره تلفن ۸۷۷۵۱۷۱۴–۰۲۱ (کارشناس مسئول بهداشت و پیشگیری) مطرح یا به ایمیل اداره کل مشاوره، بهداشت و سلامت به نشانی salamat@cfu.ac.ir پیام ارسال نمائید.
* مراحل تصویری ورود به سامانه به پیوست می‌باشد. توجه داشته باشید که در قسمت سوالات روان‌شناسی و بقیه سوالات خوداظهاری‌ها، به دنبال هر پاسخ چند ثانیه مکث نموده و اگر سؤالی را بدون پاسخ بگذارید، نمی‌توانید به مرحله بعد ورود نمایید، پس ضروری است دانشجویان به تمامی سوالات پاسخ دهند.


نظرات کاربران